Sık Sorulan Sorular

Sağlık Bakanlığından Onaylı mı?

Evet, BekaClean Yüzey Dezenfektanı ürünlerimiz, Sağlık Bakanlığından onaylı Biyosidal ruhsatlı üründür. Sağlık Bakanlığının resmi sitesindeki onayı görmek için lütfen burayı tıklayınız. CAS NUMARASI: 68424-85-1

Biyosidal Nedir?

Biyosidal ürünler, içerdikleri aktif madde ya da maddeler sayesinde zararlı olarak kabul edilen bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmalar, hamam böceği, kene, karasinek, sivrisinek gibi böcekler, fare ve sıçan gibi kemirgenler üzerinde kimyasal veya biyolojik etki gösterirler.
Bu sayede biyosidal ürünler zararlı organizmaların hareketlerini kısıtlayabilir, uzaklaştırabilir, zararsız kılabilir ya da yok edebilirler. Daha detaylı bilgiyi, Sağlık Bakanlığının sitesinden burayı tıklayarak edinebilirsiniz.

Alkol Olmadan Dezenfeksyon Olur mu?

Alkol dışında birçok farklı dezenfeksiyon etken maddesi bulunmaktadır. Örneğin kullandığımız çamaşır suları da alkol içermez ancak mikroorganizmalar üzerinde etki gösterirler. QAC’ de son derece etkili olan bir etken hammaddedir.

Sağlığa Zararı Var mı?

Kimyasal olarak içerisinde barındırdığı maddelerin, insan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Fakat yine de önerimiz; Kullanıldığı alanların birkaç dakika havalandırılması ve kullanım anında fazlaca solunulmaması önerilir.
Ürün göz ve mukoza ile temas etmemeli; ettiği takdirde bolca suyla yıkanmalıdır.

Ev, Ofis, İşyeri, Fabrika

Oturma odası, mutfak, banyo, wc, lavabo, mobilyalar, halı, parke, koltuk, masa, dolap, dolap içleri, sandalye, kapı, kapı kolları, duvar kısacası yaşam alanınızda temas ettiğiniz her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Apartman, Site, Toplu Konutlar

Apartmanlarımızın içinde, asansörlerde, merdivenlerde, merdiven korkuluklarında, daire kapıları, ana giriş kapıları, zeminlerde, bahçe ve parklarda kısacası ortak kullanım alanların tümünü Bekaclean ile dezenfekte edebilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçları, Nakliye Araçları

Şahsi otomobilinizde, servis araçlarında, nakliye araçlarında, koltuk, taban, tavan döşemesi, direksiyon, plastik aksam, kapı içleri, tutamaçlar dahil temas ettiğimiz tüm yüzeylerin dezenfeksiyonu için kullanılabilir.

Tekstil Ürünlerinde

Aktif olarak kullanmış olduğumuz deri, kumaş, elbise, mont, kaban, penye, pantolon, şapka gibi tüm giyim eşyalarınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra direk püskürtme yaparak kullanabilirsiniz.

Sitenizden Sipariş Verebilir miyim?

Evet, Web Sitemiz üzerinden Güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Siteniz Güvenilir mi?

BekaClean markasının Resmi Satış sitesiyiz. Sitemizden aldığınız ürünler %100 Orjinallik Garantisi altındadır. Ayrıca web sitemizde 256Bit SSL Sertifikası bulunmakta olup, kredi kartı verileriniz asla saklanmamaktadır.

Kapıda Ödeme Var mı?

Evet, sitemiz üzerinden Kapıda Ödeme seçeneği ile nakit veya kredi kartı ile alış veriş yapabilirsiniz.

Kargo Ne Zaman Çıkar?

Hafta içi Saat: 14:00 ‘a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Toptan Satışınız Var mı?

Toptan satışımız ve bayilik sistemimiz mevcuttur. Toptan Satış için 0538 600 66 34 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.